Blog

Domácí fotovoltaická elektrárna krok za krokem

Fotovoltaická elektrárna na střeše domu nevyroste přes noc. Samotné realizaci předchází plánování, počítání, zaměřování… A když už jsou panely na střeše, je potřeba vyřešit ještě administrativu spojenou s dotací Nová zelená úsporám. Buďte ale bez obav: Se vším vám pomůžeme a kde to půjde, vezmeme všechno na svá bedra.

Ekonomická výhodnost fotovoltaiky: Kdy se vám investice vrátí zpět?

Myslíte si, že je fotovoltaika drahý špás, který si nemůže dovolit jen tak někdo a rozhodně ne vy? Přesvědčte se s námi, že nejde o výstřelek těch, kteří už nevědí, co ještě by si pořídili. Jde totiž o velmi rozumnou investici, která se vám v budoucnu bude vyplácet.

Ohřívejte vodu pomocí solární energie: Ušetříte přírodu i peněženku

Dát si po náročném dnu pořádně horkou a nekonečně dlouhou sprchu. Krásná představa, která ale dokáže pořádně otřást rodinným rozpočtem. Vždyť ohřev vody patří mezi nejdražší položky rodinného rozpočtu. Naštěstí dnes můžete vodu ohřívat v bojleru napájeném solárními panely. Nižší jsou náklady, ale i dopady na životní prostředí. Mrkněte, jak funguje ohřev vody pomocí fotovoltaiky a co potřebujete k tomu, abyste vodu pomocí sluníčka mohli ohřívat i vy.

Servis fotovoltaické elektrárny není žádná věda

Žijeme v době, kdy se dá snad všechno pořídit na klíč. Klidně i solární elektrárna, která vám za dobu své životnosti pomůže ušetřit balík peněz za elektřinu, kterou byste bez ní odebírali ze sítě. Občas ale potřebuje pomoc.

3 + 1 důvod, proč řešit fotovoltaiku s innogy

Jsme lídrem mezi dodavateli zemního plynu pro firmy i domácnosti. Zabýváme se ale i výrobou tepla a prodejem elektřiny. A od roku 2016 se naplno věnujeme také fotovoltaice. Pokud přemýšlíte o fotovoltaice na dům, jste na správné adrese. Pomůžeme vám s řešením státní dotace na fotovoltaiku a postaráme se o stavbu fotovoltaické elektrárny na klíč.

Rozhodli jste se pro fotovoltaiku? Poradíme vám jak dále

Přemýšlíte o fotovoltaice, ale bojíte se, že se zamotáte do složité byrokracie a neznámých pojmů? Bez obav. V innogy nedodáváme jen technologie, ale postaráme se i o instalaci fotovoltaické elektrárny na klíč. A také o administrativu, včetně zpracování projektové dokumentace, a komunikaci s distributorem.