Blog

3 + 1 důvod, proč řešit fotovoltaiku s innogy

Jsme lídrem mezi dodavateli zemního plynu pro firmy i domácnosti. Zabýváme se ale i výrobou tepla a prodejem elektřiny. A od roku 2016 se naplno věnujeme také fotovoltaice. Pokud přemýšlíte o fotovoltaice na dům, jste na správné adrese. Pomůžeme vám s řešením státní dotace na fotovoltaiku a postaráme se o stavbu fotovoltaické elektrárny na klíč.

Rozhodli jste se pro fotovoltaiku? Poradíme vám jak dále

Přemýšlíte o fotovoltaice, ale bojíte se, že se zamotáte do složité byrokracie a neznámých pojmů? Bez obav. V innogy nedodáváme jen technologie, ale postaráme se i o instalaci fotovoltaické elektrárny na klíč. A také o administrativu, včetně zpracování projektové dokumentace, a komunikaci s distributorem.

Návštěva technika

Pečlivé plánování je základ. I při instalaci fotovoltaického systému. Proto před uzavřením smlouvy dorazí technik, který zjistí všechny důležité technikálie a vymyslí nejlepší vhodné řešení. Proto si připravte dopředu otázky, ale i odpovědi na dotazy, které položí on vám.

Fotovoltaika letní akce 1+1

Mějte radost z fotovoltaiky od innogy? Máte od nás elektrárnu, či zvažujete její pořízení? Máme pro Vás letní akci. Domluvte se se svým kamarádem, sousedem nebo kolegou na společné instalaci a získejte zdarma navýšení kapacity Vašich baterií o 2,4 Kwh.