Blog

Ekonomická výhodnost fotovoltaiky: Kdy se vám investice vrátí zpět?

Myslíte si, že je fotovoltaika drahý špás, který si nemůže dovolit jen tak někdo a rozhodně ne vy? Přesvědčte se s námi, že nejde o výstřelek těch, kteří už nevědí, co ještě by si pořídili. Jde totiž o velmi rozumnou investici, která se vám v budoucnu bude vyplácet.

3 + 1 důvod, proč řešit fotovoltaiku s innogy

Jsme lídrem mezi dodavateli zemního plynu pro firmy i domácnosti. Zabýváme se ale i výrobou tepla a prodejem elektřiny. A od roku 2016 se naplno věnujeme také fotovoltaice. Pokud přemýšlíte o fotovoltaice na dům, jste na správné adrese. Pomůžeme vám s řešením státní dotace na fotovoltaiku a postaráme se o stavbu fotovoltaické elektrárny na klíč.

Rozhodli jste se pro fotovoltaiku? Poradíme vám jak dále

Přemýšlíte o fotovoltaice, ale bojíte se, že se zamotáte do složité byrokracie a neznámých pojmů? Bez obav. V innogy nedodáváme jen technologie, ale postaráme se i o instalaci fotovoltaické elektrárny na klíč. A také o administrativu, včetně zpracování projektové dokumentace, a komunikaci s distributorem.

Návštěva technika

Pečlivé plánování je základ. I při instalaci fotovoltaického systému. Proto před uzavřením smlouvy dorazí technik, který zjistí všechny důležité technikálie a vymyslí nejlepší vhodné řešení. Proto si připravte dopředu otázky, ale i odpovědi na dotazy, které položí on vám.